Poslouchejte zdarma na iTunes
  • Během dnešního podcastu se dozvíte, jak se podařilo změnit nelegální pyramidové schéma na Multi-Level-Marketing – MLM.
  • Budeme hledat odpověď na otázku, kdy se vyplatí prodávat produkty přes MLM systém a kdy je to naopak slepá ulička.
  • Po poslechu budete vědět, v čem spočívá podvod na distributora produktů v MLM systému.
  • Podíváme se i na jeden z nejčastějších mýtů, že MLM je nejlepší volbou pro vlastnění firmy a dosažení ekonomické nezávislosti.
  • Navíc se Martin podělí o velmi důležitou techniku, kterou můžete v pracovním dni udělat pro maximum výkonnosti.

1 komentář u „062 – O tom, jestli má Multi Level Marketing růžovou nebo černou budoucnost“

  1. Sophie napsal:

    Mám s tím půlroční zkušenost v roli pozorovatele zevnitř… nevěřím, že se to může vyplatit někomu, kdo vstupuje do již zavedené struktury na spodní level. A je cesta do pekla utrácet peníze, které jste ještě nevydělali. Ale odnesla jsem si z těch jejich „seminářů“ a životního stylu a osudů hodně – konkrétně jedna finančně poradenská známá firma, měli k dokonalosti vybroušené techniky „vymývání mozků“, manipulace se zákazníkem i podřízenými, v sugesci, v nadšení pro produkt, ve sdílení vize… a viděla jsem i blízké přátele tak naivní, že si kvůli tomu zničili celý život, zavrhla je rodina i přátelé protože je obtěžovali prodejem, vyhodili je ze střední protože celé dny (v 17letech) trávili v práci (ne prodejem, ale verbováním) a nedodělali ani maturitu, zadlužili se na statisíce (protože abyste budili dojem bohatých, musíte utrácet, ale vše je nadluh – od obleků na míru přes luxusní auta až po drahé večeře a party pro verbované ve stylu demolování vybavení hotelu, drogy, promiskuita a prostituce). Když ona se zdá tahle cesta sice tak jednoduchá a krásná, ale kromě toho 1% horních není reálná

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Všechna práva vyhrazena
© 2014 - 2024 Strategické zisky